Ректифікована плитка


Ректифікована плитка (RECT, RECTIFICADO) - це процес механічної обробки країв плитки під певний заданий розмір, як правило з точністю до +/- 0,2 мм. Завдяки цьому ректифіковану плитку можна укладати з мінімальною шириною шва (мінімум 1 мм), створюючи візуально монолітну поверхню.


Відмінності ректифікованої плитки від звичайної


Основна відмінність плитки ректифікату - це обрізні, поліровані краї. Звичайна плитка має закруглені краї або фацет. Тому її укладають так, що б між плитами залишався шов, ширина якого встановлюється в залежності від калібру плитки, (мінімум від 2.5 мм.) У ректифікату ж краї рівні, що дозволяє укладати плитку з мінімальним швом.


Переваги ректифікату


Переваги ректифікованої плитки в її високих експлуатаційних властивостях: - естетичний візуальний вигляд, можливість укладати плитку з мінімальним швом, що в свою чергу створює ефект монолітної поверхні. В сучасних дизайнерських рішеннях це актуально як ніколи. - ректифікована плитка має більш гігієнічні властивості ніж традиційний матеріал. У шви товщиною менше 1.5 мм. проникає менше бруду, що в свою чергу перешкоджає розвиток грибка. На таку плитку йде менше часу на догляд та прибирання.


Укладання ректифікованої плитки


Укладання плитки з мінімальним швом більш трудомістка і вимагає якісної підготовки облицювальної площі. При наявності рухомої основи і кліматичних змін, відсутність швів стане недоліком, так як шви грають роль компенсаторів при русі матеріалу. Також слід пам'ятати, що безшовні покриття не вкладаються в приміщеннях, де планується тепла підлога. Ректифікат вкрай чутливий до різких перепадів температур і легко деформується в несприятливих для себе умовах, в тому числі при тепловому розширенні. Це обмеження можна постаратися обійти, укладаючи кахель з мінімальними швами - не більше міліметра. Такий розмір шва між плитами дозволить пом'якшити негативний вплив негативних факторів. Укладання ректифікованої плитки не бажана на нестабільній основі, краща основа для такої плитки - це бетон або цементно-піщане покриття. Безпосередньо облицювання ректифікованої плитки зручно укладати за допомогою спеціальних інструментів і присосок, завдяки яким можна рівномірно розмістити плитку на облицювальної поверхні.

Останні

Дилери керамічної плитки та сантехніки | Dilerok.com.ua

Наш основний напрямок це оптова та роздрібна торгівля будівельними матеріалами такими як керамічна плитка і сантехніка топових виробників зі складу постачальника і під замовлення з каталогу фабрики. Також ми пропонуємо вигідні умови на ламінат, паркет, міжкімнатні двері, кухонні мийки. У каталозі інтернет-магазину dilerok.com.ua можна підібрати і купити плитку італійських та іспанських виробників таких як: Almera Ceramica, Alaplana, Argenta, Pamesa Ceramica, Baldocer, Peronda, Flaviker, Ibero, Roberto Cavalli. Китайський керамограніт фабрики Megagres, Ceramica de Lux. Клінкер фабрики Cerrad, Exagres, Oset, Sds Keramik. Великий вибір української керамічної плитки Opoczno, Cersanit, Golden Tile, Zeus Ceramica, Atem.

Ну і найбільший вибір якісної та стильної сантехніки для ванної кімнати світових виробників: Kolo, Keramag, Laufen, Duravit, Villeroy & Boch, Royo, Hansgrohe, Kludi, Oras, Devit, Primera, Am-Pm, Geberit.